Pani Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska polubiła nasz peeling!

Interesujemy się alternatywnymi metodami wspomagania i leczenia organizmu. Interesuje nas zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe. Ciągle szukamy, drążymy, zadajemy sobie pytania, próbujemy szukać odpowiedzi. Tak po prostu, dla siebie, żeby wiedzieć, żeby sprawdzić, żeby być w stanie sobie pomagać, skutecznie.

Jest nam szczególnie blisko do tego, aby odkrywać, co tak naprawdę drzemie w nas samych, w naszych głębokich pokładach psychicznych, sferze duchowej i jaka z tego wynika, czy może wyniknąć, siła wewnętrzna, będąca w stanie wiele zmieniać na korzyść, jeśli zostanie obudzona, przetransformowana.

Bardzo trafne, bardzo celne, w sposób niezwykle przemyślany przekazywane są w tym zakresie wiedzy materiały Pani Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej.  Pani Elżbieta prowadzi Centrum Szczęśliwego Człowieka w Poznaniu, jest autorką książki pt. „W cudzych butach”.

„Wyobraź sobie, że potrafisz przepłynąć wpław najdłuższe rzeki, zdobyć najwyższe szczyty, pokonać w zimowej edycji programu survivalowego najsilniejszych z mężczyzn. Bijesz wytrzymałościowe rekordy Guinnesa, nurkujesz w ciemnościach w podwodnych jaskiniach, zjeżdżasz na linie w przepaść, a media nazywają Cię „Żelazną kobietą”. Inni zazdroszczą Ci odwagi, skuteczności i tego, że nic nie jest w stanie Cię pokonać. TY też tak o sobie myślisz. A teraz wyobraź jedno traumatyczne zdarzenie, w obliczu którego wszystkie sukcesy zbledną, a nagrody staną się pozbawione wartości. Co wydawało się mocą, okaże się wołaniem o pomoc i miłość. Jak znaleźć sens życia po tragedii? Jak podnieść się i stać lepszym człowiekiem? Jak uniknąć tych samych błędów w przyszłości? Czy zmiana na lepsze jest możliwa? Właśnie ukazała się drukiem oparta na faktach historia Elżbiety Krzyżaniak „W cudzych butach”.  Książka opowiada historię przebudzenia świadomości, które odmieniło życie Autorki. Obecnie, pod życiowym mottem „Od szkoły przetrwania do jogowania” w ramach autorskiej metody pracy z ciałem, duchem i umysłem, Elżbieta Krzyżaniak udziela pomocy na życiowych zakrętach dziesiątkom osób. Uniwersalny charakter przesłania tej prawdziwej opowieści i jej wartka akcja przypadną do gustu tym czytelnikom, którzy także zadają sobie odwieczne pytania: kim i po co jestem? Co jest miłością, a co nią nie jest? Jaki jest sens istnienia? Co zrobić, by żyć pełniej i otworzyć się na innych ludzi? Wiedza ta jest teraz dostępna nie tylko przyjaciołom Autorki z „Centrum Szczęśliwego Człowieka „Energia”, ale każdemu, kto sięgnie po książkę i być może odważy się przewartościować swoje dotychczasowe życie. Zachęcamy do zapoznania się z biografią i osiągnięciami Autorki.”

Pani Elżbieta prowadzi również Swój kanał na Youtube, który serdecznie polecamy:
https://www.youtube.com/channel/UCmFnEfTMIdUoIQy0jYlu55g/videos

A o naszym peelingu na Swoim profilu Facebookowym napisała tak!:

„Uwielbiam to co naturalne…dlatego pragnę zwrócić Waszą uwagę na jeden z podarunków jaki dostałam od Janusz Trzciński za co bardzo dziękuję  <3
Od kilkunastu dni rozkoszuję się działaniem i aromatem przy okazji, Peelingu z trawy cytrynowej.
Bajeczny kosmetyk  <3
Jeszcze dobre pól dnia po kąpieli w łazience mam aromaterapie  :)”

**************************************************************************************************

To jednak nie koniec!
Już dzisiaj chcemy Wam przekazać, że Pani Elżbieta otrzyma do testów naszą MAŚĆ KONOPNĄ!!!

 

Tagi:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz