Zaczynamy produkcję!

Nasi Drodzy!

Jesteśmy już po odbiorze lokalu przez Sanepid. Na pewno jest to przeżycie w pewien sposób wyjątkowe, zwłaszcza, że pierwszy raz mieliśmy do czynienia z tego typu sytuacją. Wszystko potoczyło się dobrze, ocena jest pozytywna w związku z tym możemy powoli zacząć zamówienia oraz oczywiście PRODUKCJĘ!

W tym momencie mamy oficjalnie zatwierdzone 12 receptur mydełkowych – pozytywnie przeprowadzoną ocenę bezpieczeństwa tych produktów.

Zanim zadomowimy się na rynku – mamy nadzieję na dobre – pozostaje nam jeszcze ostatecznie dograć opakowania naszych produktów, zgłosić nasze wyroby w rejestrze kosmetyków, dokończyć stronę internetową.

Akurat w tym czasie dojrzeją pierwsze nasze mydełka.

To, co jest i zawsze będzie dla nas niezwykle ważne – chcemy dostarczać na rynek małe partie produktów, za to jak najlepszej jakości oraz jak najbardziej naturalne, których zadaniem jest troska oraz pomoc w zachowaniu dobrej kondycji i zdrowia naszej skóry, naszego organizmu.

Jeśli zechcecie nas odwiedzić – serdecznie zapraszamy! Będzie nam szczególnie miło, jeśli wizytę uzupełni dobre słowo, życzliwa rada, jak również cenna wg nas dobra atmosfera.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku pod adresem: ul. Krakowska 48, 33-300 Nowy Sącz. Z uwagi na zróżnicowane obowiązki prosimy jednak uprzedzić nas o chęci przybycia do nas, ponieważ może zdarzyć się tak, że nie będzie nas w tym czasie na miejscu pod wskazanym adresem.

Pozdrawiamy!

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz