Strój lachowski – rozstrzygnięcie konkursu!!! Pora na krok następny…:)

Kochani!

Konkurs na najładniejsze zdjęcie kobiece w stroju lachowskim dobiegł końca. Tak się szczęśliwie złożyło dla jednej z uczestniczek konkursu, która wysłała nam swoje zdjęcie dopiero wczoraj, po godzinie 22:00, że to właśnie ona wygrała tę rywalizację.

Zwyciężczyni została już powiadomiona o wyniku konkursu – otrzymuje m. in. nagrodę o równowartości 200 PLN. Od tej pory jesteśmy z Nią stale w kontakcie z uwagi na dalsze działania.

Dla pozostałych uczestniczek, które wzięły udział w konkursie mamy miłą wiadomość – zniżkę 15 procent przy dokonywaniu najbliższych zakupów!

Ogłoszony konkurs jest związany z zaplanowanym przedsięwzięciem, które jest w trakcie realizacji. Oficjalna odsłona pomysłu nastąpi 1 sierpnia 2017 podczas wspomnianej tutaj wcześniej na blogu wystawy /jeden z wcześniejszych wpisów na blogu/. Wówczas zaprezentujemy Wam oficjalnie nasz nowy produkt, nowy rodzaj mydełka, specjalnie zadedykowanego na okazję 725-lecia lokacji Nowego Sącza! Mydełko nosić będzie oficjalną nazwę – Mydełko naturalne sądeckie z owczym mlekiem. Kartonik/opakowanie ozdobione będzie motywem graficznym kobiety, blondynki z warkoczami :)… w stroju lachowskim!!! Czyli tzw. Sądeckiej Laszki 🙂 Tym sposobem Majru – Natural Cosmetics pragnie włączyć się w obchody rocznicy lokacji Nowego Sącza.

Ale to nie koniec pozytywnych wiadomości.
Produkt, którego premiera będzie miała miejsce 1 sierpnia będzie nosił specjalny znak rozpoznawczy, utożsamiający go bezpośrednio z Nowym Sączem. Urząd Miasta Nowego Sącza zgodził się na sygnowanie m. in. tego konkretnego produktu oficjalnym logo Nowego Sącza! Po premierze, również inne – ale nie wszystkie – nasze produkty będą mogły posiadać to specjalne oznaczenie. Dostaliśmy również zgodę na wykorzystywanie oficjalnego logo 725 rocznicy lokacji Miasta Nowy Sącz!

Serdecznie dziękujemy!

 

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz