Przygotowujemy wystawę!

Witajcie Kochani!

Jak wiecie, przygotowujemy wystawę! Dzisiaj wyjaśniły się wszystkie kwestie, więc możemy o nich poinformować. Nieznacznie przesunął się termin wydarzenia, o dwa dni.

Już dzisiaj zapraszamy Was do Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu, ul. Szwedzka 2, na wydarzenie, które odbędzie się 3 sierpnia, w czwartek, od godziny 17:00. Będzie to wernisaż prac, wykonanych przez Agatkę Kuś, które zdobią opakowania naszych produktów. Ponadto na wystawie będzie można podziwiać prace Agatki malowane na jedwabiu. Wystawa będzie czynna do 17 sierpnia br.

W ramach wernisażu po raz pierwszy oficjalnie zostanie zaprezentowany nasz nowy produkt – mydełko naturalne sądeckie z owczym mlekiem. Kartonik stanowiący opakowanie będzie posiadał m. in. oficjalne logo Nowego Sącza. To nasza firmowa dedykacja dla Miasta, z okazji 725 rocznicy jego lokacji. Opakowanie zdobić będzie też portret Laszki Sądeckiej!

O postępach w przygotowaniu wystawy będziemy informować na bieżąco.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to wydarzenie, a my już myślimy, jak zaprojektować oficjalny plakat!

Tagi:

Dodaj komentarz