Plany na sierpień 2017

Kochani!

Za nami fantastyczny weekend w Milówce k Żywca. Fantastyczne wydarzenie, niesamowici ludzie z wiedzą i doświadczeniem. Ta impreza zasługuje na osobny wpis, który postaramy się umieścić jak najszybciej.

A co przed nami jeszcze w tym miesiącu – sierpniu – 2017?

Weekend 5-6 sierpnia – Dzień Ratownika Górskiego w Krynicy Zdroju. Ponad 80 stoisk w tym nasze, kochane, Majrusiowe. Będą mydełka, olejki eteryczne, oleje kosmetyczne. Serdecznie zapraszamy!

 

15 sierpnia – Dzień Matki Ziemi – Milówka.

Skorzystaliśmy z propozycji i jedziemy w te wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Przedstawimy, opowiemy wszystko to, co kluczowe w naszych działaniach. Temat prelekcji: Majru – co chcemy zmienić poprzez nasze działania. A co chcemy zmienić tak w skrócie? Zmobilizować nie-zmobilizowanych do tego, aby wzięli sprawy w swoje ręce, odstawili “przeszkadzajki” /wiecie, telewizor i inne…/ i zaglądnęli w siebie. Przyjrzeli się sobie. Zauważyli. Zadbali jeszcze bardziej. Często bardzo prostymi metodami i środkami, dla wspólnego dobra, lepszej kondycji, lepszego życia. Dostaliśmy od Organizatorów swoje 30 minut na przekazanie tego, co chcemy Wam koniecznie przekazać. Wielką radością jest dla nas móc przemówić wśród tak zacnego grona Prelegentów, może szerzej znanych w środowiskach alternatywnych /media, medycyna, terapia/. Ale i ten rodzaj wiedzy powoli przedostaje się do mainstreamu, ku naszej uciesze.

 

Co dalej!

Następna impreza to 9 Starosądecki Jarmark Rzemiosła. Bardzo trudno było dostać się na tę imprezę z uwagi na selekcję wystawiających się, którą przeprowadza Urząd Gminy w Starym Sączu. Impreza o wyjątkowym charakterze, z tradycją i renomą znaną nie tylko w regionie. Termin imprezy 19-20 sierpnia, na starosądeckim rynku.

 

A co na zakończenie wakacji?

Oj… kto był choć raz ten wie. Przeuroczy, wyjątkowy, międzynarodowy, bałkański Pannonica Folk Festival 2017!!! 3 dni doskonałej imprezy, mega muzyka, wyjątkowi Goście!!! Pannonica – ogień, nie muzyka! 31/08/2017 do 02/09/2017 Barcice, nad Popradem!!!

 

DO ZOBACZEEEEEEENIA!!!

 

P.S. Niech nie umknie Waszej uwadze filmik promujący Pannonikę!!! Naszym zdaniem świetna robota!!!

5. Pannonica Folk Festival (31.08-2.09.2017) – official promo:

***********************https://www.youtube.com/watch?v=2b8A3rVFKaE**********************

 

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz