Naturalny instynkt

Chcemy się z Wami podzielić jednym z naszych wrażeń, do którego szczególnie i często wracamy podczas naszych wspólnych dyskusji wieczornych.

Od jakiegoś czasu mamy tę przyjemność i okazję prezentować nasze produkty na różnych imprezach, wydarzeniach. Nasz dotychczasowych dorobek produktowy jest niewielki, mamy ochotę na znacznie więcej – co oczywiście wymaga pewnego okresu czasu jeszcze, natomiast to, co szczególnie nas wzrusza, to reakcje dzieci podchodzących do naszego stoiska.

Oprócz aspektów pro-zdrowotnych, na których bardzo nam zależy, chcieliśmy też zadbać o odpowiednią formę wizerunkową naszych produktów. Logo, tła, kolorystyka, czcionki, motywy graficzne etc… W naszych wewnętrznych przekonaniach protestowaliśmy przeciwko czerni, szarościom, chłodnym kolorom. Kłóciło się to z naszymi przekonaniami, naszą wizją. Sięgaliśmy oczywiście po opinie bliskich nam osób, które były skrajne, czasem wg nas kontrowersyjne.

Postawiliśmy na swoim.

I chyba dobrze się stało, bo… reakcje dzieci mówią nam wszystko!

Dzieci są wg nas istotami, które reagują instynktownie, naturalnie, szybko, w sposób niezakłócony jeszcze przez przeróżne reguły i programy obowiązujące w systemie, w którym żyjemy. Niejednokrotnie kierują się wewnętrznym swoim prawdziwym JA, które błyskawicznie ocenia i sprawdza. I, najczęściej, nie wiedzieć czemu, najpierw sięgają po… mydełko lawendowe, miętowe, trawę cytrynową, potem następuje cała seria wąchania wszystkich rodzajów mydełek nawet po kilka razy i nieważne, że Rodzice się spieszą i chcą iść dalej… Po sprawdzeniu, jak pachnie mydełko piernikowe, wzdychają z zachwytem, że chciałyby je zjeść!!! 🙂

Widząc uśmiechy twarzach dzieci, zachwyty nad zapachami, jest nam bardzo miło. Tak po ludzku. To dla nas bardzo wiele znaczy i wiele nam mówi.

 

Tagi: , ,

Dodaj komentarz