Próbki Majru ruszają w Polskę!

Witajcie Kochani!

Ze wspólnych z Wami ustaleń na Facebooku wyłania się taka oto akcja.

Każdy z Was, kto jest zainteresowany otrzymaniem od nas próbek mydełkowych o łącznej wadze około 150 gramów wszystkie /w grę wchodzą próbki 3 rodzajów mydełek, naszych hitów: bergamotkowo-pomarańczowe, trawa cytrynowa, lawendowe/ uprzejmie proszony jest o samodzielne pokrycie kosztów przesyłki, tzn w przypadku Poczty Polskiej 12 PLN, w przypadku kuriera DHL 15 PLN.

Wygląda to tak:

1. Osoba zainteresowana otrzymaniem próbek wysyła nam na naszego e-maila: biuro@majru.com potwierdzenie wpłaty na nasze konto bankowe odpowiedniej kwoty za przesyłkę.

2. Numer naszego konta to: 59 2490 0005 0000 4500 1161 7491. Alior Bank o/Nowy Sącz. W nazwie przelewu prosimy napisać: koszty przesyłki. Dane firmy: LAVENDER Janusz Trzciński Ul. Krakowska 48, 33-300 Nowy Sącz.

3. W swojej wiadomości e-mail osoba zainteresowana podaje nam adres wysyłki, na który mamy wysłać próbki.

4. Zgłoszenia przyjmujemy od teraz. Akcja wysyłania próbek potrwa 3 dni i zacznie się w poniedziałek 21 sierpnia br. – zakończy w środę 23 sierpnia br.

5. Ilość próbek jest ograniczona. O kolejności wysyłek decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania, zrobimy, co możemy, np. poświęcimy dalszą część naszych mydełek na próbki, niemniej jednak prosimy o wyrozumiałość, nie jesteśmy w stanie rozdysponować w ten sposób całego stanu magazynowego – jest to zrozumiałe dla każdego.

6. W sytuacji, gdy nie będziemy w stanie wywiązać się ze wszystkich zamówień próbek, a osoby zainteresowane prześlą nam pieniążki za koszt przesyłki, którą będą chciały otrzymać – pieniążki te zostaną zwrócone co do grosza, na konto, z którego wyszedł przelew. Powiadomimy nadawcę pieniążków o tej sytuacji osobnym e-mailem.

7. Poprosiliśmy Was o zrozumienie naszej sytuacji związanej z pokryciem przez Was kosztów przesyłki. Jesteśmy w początkowym okresie działalności, mamy duże koszty związane z rozwojem. A ponieważ w naszym kochanym kraju nic nie jest łatwe dla przeciętnego obywatela, który nie jest “krewnym i znajomym królika”, ucieszyliśmy się, że nasza prośba została uszanowana i spotkała się ze zrozumieniem. Zasada, jaka tutaj obowiązuje, to: jedna osoba zamawiająca, dostaje jeden komplet próbek, mamy do czynienia z jednym przelewem za przesyłkę i jednym adresem dostawy.

8. W zamian za samodzielne pokrycie kosztów przesyłki, osoba zainteresowana otrzyma próbki mydełek o łącznej wartości około 30 PLN /waga sumaryczna próbek około 15o gramów/.

9. Dziękujemy Wam za życzliwość.

10. Życzymy miłego mydlenia! 😉

Tagi:

Dodaj komentarz