Promocja w związku z zakupionym Analizatorem Kwantowym

Nasi Kochani.

Ponieważ zależy nam na własnym zdrowiu, ale również na zdrowiu innych ludzi, zdecydowaliśmy się na zakup Analizatora Kwantowego Organizmu. Zanim podjęliśmy tę decyzję, poznaliśmy to urządzenie, sami poddaliśmy się badaniu na nim i stwierdzamy, że zakup ten jest dobrą decyzją, jest potrzebny nam wszystkim.

Rozszerzamy tym samym naszą działalność o działalność paramedyczną.

Analizator Kwantowy to urządzenie, które skanuje cały nasz organizm pod kątem zdrowia, jest formą profilaktyki zdrowotnej, formą ostrzeżenia nas o aktualnym stanie zdrowia. Działa na zasadzie fizyki kwantowej, odczytywania promieniowania elektromagnetycznego, które emituje nasz organizm i na tej podstawie określa kondycję poszczególnych organów wewnętrznych naszego ciała, stopień zakwaszenia organizmu, gęstość mineralną kości itd. Z generowanych przez urządzenie szczegółowych raportów możemy dowiedzieć się, w jakiej kondycji znajduje się np. nasz układ krążenia, serce, wątroba, trzustka, nerki, woreczek żółciowy itd. Możemy nim zbadać poziom witamin, minerałów, kolagenu, aminokwasów, toksyn nagromadzonych w naszym organizmie. Możemy dowiedzieć się, jaki mamy poziom nagromadzonych metali ciężkich. Możemy podejrzeć puls serca, przyjrzeć się pracy komór serca i naczyń mózgowych, zbadać układ odpornościowy, hormonalny, sprawność układu rozrodczego. W momencie generowania szczegółowych raportów możemy uzyskać zalecenia dietetyczne i inne, mające na celu wspomóc nasz organizm w skutecznej walce z danym problemem, dolegliwością.

Niniejszym oddajemy do Waszej dyspozycji zakupione urządzenie. Każda osoba, która odwiedzi naszą Manufakturę w Nowym Sączu, przy ul. Krakowskiej 48, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym – KONIECZNIE, będzie mogła poddać się takiemu badaniu, po którym otrzyma od nas raport z badania. Ponieważ kompleksowy raport składa się z ok. 40 dokumentów, a jednym z nich jest Ocena Kompleksowa, tę ocenę możemy wręczać w formie drukowanej /zwykle kilka stron A4/. Natomiast jeśli chodzi o pozostałe raporty, tutaj sugerowalibyśmy formę elektroniczną, najlepiej na płycie CD lub przesyłanie raportów na e-maila.

Badanie jest nieinwazyjne, nie boli, nie jest nieprzyjemne w żaden sposób, trzeba tylko wygodnie usiąść i wykazać się odrobiną cierpliwości 🙂 Zdjąć zegarek, oddalić bezpośrednio od siebie telefon komórkowy, ewentualnie inne urządzenia, mogące promieniować, elementy metalowe. Na wszelki wypadek badaniu nie mogą poddawać się osoby, które mają w ciele np. operacyjnie umieszczone elementy metalowe – śruby np., rozruszniki serca.

Urządzenie z pewnością będziemy ze sobą zabierać na wszelkiego rodzaju imprezy wyjazdowe, targi, jarmarki, jeśli tylko będą ku temu warunki /dostęp do prądu, impreza wewnątrz budynku/.

A teraz PROMOCJA!
Startujemy od 23 kwietnia 2018 do odwołania!
Każda osoba, która zechce poddać się badaniu na naszym urządzeniu i jednocześnie zakupi u nas produkty na łączną wartość od 200 PLN, zostanie przebadana za kwotę 30 PLN.
Jeżeli osoba dokona u nas zakupu na kwotę od 100 PLN, wtedy koszt badania wyniesie 50 PLN.
W każdym innym przypadku koszt badania wynosi 70 PLN.
Po badaniu Klient otrzymuje wersję drukowaną Oceny Kompleksowej stanu zdrowia wraz z zaleceniami dietetycznymi itp. oraz wersję w formie elektronicznej pozostałych raportów.

Tagi: ,

Dodaj komentarz