W związku z RODO

Kochani Nasi!

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych /RODO/. Parlament Europejski i Rada Europejska postanowiły tym samym ujednolicić przepisy dotyczące przetwarzania danych na terenie Unii Europejskiej.

Zmiana przepisów nie wymaga od Was – naszych Klientów – jakiegokolwiek zaangażowania, czy reakcji, jednak my jesteśmy zobowiązani do napisania kilku słów na ten temat, w szczególności o tym, w jaki sposób pozyskujemy Wasze dane, po co to robimy i w jaki sposób je chronimy.

Wasze dane są nam potrzebne do sprawnego zrealizowania zamówień, które do nas wysyłacie przez nasz formularz zamówieniowy na stronie www.majru.com, bezpośrednio drogą e-mailową, czy też dzwonicie do nas w tej sprawie. W tym celu zbieramy od Was dane takie, jak:

– imię i nazwisko
– adres zamieszkania lub inny adres dostawy, jeśli różni się od miejsca zamieszkania
– kod pocztowy, miejscowość
– kontaktowy numer telefonu
– adres e-mail

Bez powyższych danych nie jest możliwa realizacja zamówienia. Musimy wiedzieć, do kogo personalnie mamy wysłać przesyłkę. Poza tym numer telefonu jest potrzebny nam w celu ewentualnych kontaktów związanych z realizacją zamówienia – np. dodatkowymi uzgodnieniami takimi, jak szybszy termin dostawy, zmiana i/lub zamiana produktów w złożonym zamówieniu etc. Wasz numer telefonu podajemy na liście przewozowym generowanym dla firmy kurierskiej DHL, z którą mamy podpisaną umowę o świadczenie usług kurierskich – po to, aby kurier mógł skontaktować się z Wami przed dostawą, usprawniając w ten sposób dostarczenie przesyłki.

Co jakiś czas wysyłamy Wam nasz newsletter, choć ostatnio dawno go nie było z powodu natłoku obowiązków, niemniej jednak do tego, aby skorzystać z takiej usługi wymagane jest od Was zapisanie się do newslettera – odpowiednia rubryczka na stronie głównej www.majru.com – z którego w każdej chwili możecie się wypisać. Podczas korzystania z opcji zapisu do newslettera podajecie tylko Swój adres e-mail.

Waszych danych nie udostępniamy podmiotom zewnętrznym ani za darmo, ani za pieniądze – nie jesteśmy zainteresowani tego typu praktykami. Jedynym wyjątkiem, komu możemy udostępnić Wasze dane, jest policja, prokuratura, sąd, inny urząd państwowy, który na podstawie odpowiednich przepisów prawa może zażądać od nas takich danych – na wniosek pisemny.

Wasze dane są w pełni chronione i odpowiednio przechowywane, z zachowaniem należytej staranności. Naszą dobrą wolą jest, aby były one u nas bezpieczne i abyście mieli do nas zaufanie.

W każdej chwili każdy z Was może Swoje dane przechowywane u nas edytować, usuwać, zmieniać, poprawiać, dać nam znać, że cokolwiek w tym względzie mu nie odpowiada, my zareagujemy natychmiast.

Administratorem Waszych danych osobowych, które nam powierzacie, jest:

LAVENDER Janusz Trzciński
ul. Krakowska 48, 33-300 Nowy Sącz
NIP 734-273-29-22, REGON 366447045
Mobile +48 607 820 351
E-mail: biuro@majru.com
Web: http://www.majru.com

P.S. Ale nawet w oderwaniu od powyższych regulacji prawnych. Jeśli jest cokolwiek, co Wam nie odpowiada, nie pasuje w naszej działalności – dzwońcie, piszcie, mailujcie, przyjeżdżajcie i mówcie o tym. To my jesteśmy dla Was, a nie Wy dla nas. Nam tylko zależy na naszym wspólnym lepszym zdrowiu i taki jest cel naszego działania!

Tagi:

Dodaj komentarz