Majru ma 5 lat!

Nasi Kochani!

Pora podsumować minione 5 lat naszego działania. 2 lutego 2022 roku obchodziliśmy piątą rocznicę założenia naszej manufaktury. Majru – Natural Cosmetics zostało oficjalnie założone i zarejestrowane 2 lutego 2017 roku.

Od samego początku wzięliśmy się solidnie do pracy. Nowa marka, nowe zjawisko, choćby na lokalnym rynku, musiała się odnaleźć i znaleźć swoje miejsce. Oprócz produkcji wdrożyliśmy wiele działań, aby nasza Majru mogła stać się rozpoznawalną marką, po której produkty chętnie będą sięgać Klienci.

W sposób szczególny do sukcesów zaliczamy zaprezentowanie naszych produktów na bazarze dyplomatycznym
w Bratysławie, nawiązanie współpracy z Hotelem Wierchomla SKI&SPA Resort, oferowanie naszych produktów
na Platformie Empik, zostaliśmy również sponsorem nagród dla Finalistek Wyborów Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Zostaliśmy również bardzo ciepło przyjęci na lokalnym rynku, znajdując swoje miejsce w Gabinecie Medycyny Chińskiej, Akupunktury i Fitoterapii u Pani Małgorzaty Koszyk. Towarzyszy nam jeszcze wiele innych sukcesów i kontaktów, które cieszą i są wymierną korzyścią dla obu stron. Oprócz tego Majru – Natural Cosmetics zostało zastrzeżone i jest zastrzeżonym znakiem towarowym, posiadającym tzw. “eRkę”.

Do tej pory skupialiśmy się w dużej mierze na produktach jednoskładnikowych, jak również na produktach
z zastosowaniem oleju z nasion konopi. Przed nami długa lista produktów, które chcemy wprowadzić do naszej oferty. Planujemy nieznacznie odejść od produktów jednoskładnikowych na rzecz tych bardziej wyspecjalizowanych. Wkrótce zaprezentujemy nowości. 

W okazji 5 rocznicy działalności nie zabrakło tortu, cudownych odwiedzin naszych Gości, rozmów, wzruszeń, ale również mega-promocji, którą w takiej atrakcyjnej formie, tradycyjnie, zwykliśmy uruchamiać RAZ W ROKU.

Wszystkim naszym Współpracownikom, Partnerom, Klientom, Przyjaciołom i Gościom bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowy kontakt. Są wśród tych relacji takie, które zaowocowały przyjaźnią i dużym zaufaniem, za to szczególnie serdecznie dziękujemy. Jest to dla nas bardzo ważne i bardzo wspierające.

Szczęśliwie i w zdrowiu pragniemy doczekać następnej rocznicy działalności, a za kolejne pięć lat – cieszyć się
z dziesięciolecia Majru.

 

Ciepło Was wszystkich pozdrawiamy, 
Ewa i Janusz

Tagi: , , , ,

Jeden komentarz

  • ekardasz08 pisze:

    Dziękuję Państwu za cuda, które tworzycie.Bardzo żałuję że dopiero niedawno Was odkryłam dzięki mega YouTuberowi, który poleca wasze wspaniałe kosmetyki.Balsam kawowy to jedyny kosmetyk pod oczy, który nie uczula mojej bardzo alergicznej siostry . Krem malinowy mój najlepszy Tłuścioch!!!Mega nawilża,koi moją skórę przy kuracji retinolem.Mega serum pod oczy, dezodorant w kremie, olejek arganowy i z opuncji figowej.I jeszcze od niedawna mój must have czyli kwas hialuronowy -na plus w szklanej butelce.Dziekuje bardzo!!!

Dodaj komentarz