Majru ma 5 lat!

Nasi Kochani!

Pora podsumować minione 5 lat naszego działania. 2 lutego 2022 roku obchodziliśmy piątą rocznicę założenia naszej manufaktury. Majru – Natural Cosmetics zostało oficjalnie założone i zarejestrowane 2 lutego 2017 roku.

Od samego początku wzięliśmy się solidnie do pracy. Nowa marka, nowe zjawisko, choćby na lokalnym rynku, musiała się odnaleźć i znaleźć swoje miejsce. Oprócz produkcji wdrożyliśmy wiele działań, aby nasza Majru mogła stać się rozpoznawalną marką, po której produkty chętnie będą sięgać Klienci.

W sposób szczególny do sukcesów zaliczamy zaprezentowanie naszych produktów na bazarze dyplomatycznym
w Bratysławie, nawiązanie współpracy z Hotelem Wierchomla SKI&SPA Resort, oferowanie naszych produktów
na Platformie Empik, zostaliśmy również sponsorem nagród dla Finalistek Wyborów Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Zostaliśmy również bardzo ciepło przyjęci na lokalnym rynku, znajdując swoje miejsce w Gabinecie Medycyny Chińskiej, Akupunktury i Fitoterapii u Pani Małgorzaty Koszyk. Towarzyszy nam jeszcze wiele innych sukcesów i kontaktów, które cieszą i są wymierną korzyścią dla obu stron. Oprócz tego Majru – Natural Cosmetics zostało zastrzeżone i jest zastrzeżonym znakiem towarowym, posiadającym tzw. “eRkę”.

Do tej pory skupialiśmy się w dużej mierze na produktach jednoskładnikowych, jak również na produktach
z zastosowaniem oleju z nasion konopi. Przed nami długa lista produktów, które chcemy wprowadzić do naszej oferty. Planujemy nieznacznie odejść od produktów jednoskładnikowych na rzecz tych bardziej wyspecjalizowanych. Wkrótce zaprezentujemy nowości. 

W okazji 5 rocznicy działalności nie zabrakło tortu, cudownych odwiedzin naszych Gości, rozmów, wzruszeń, ale również mega-promocji, którą w takiej atrakcyjnej formie, tradycyjnie, zwykliśmy uruchamiać RAZ W ROKU.

Wszystkim naszym Współpracownikom, Partnerom, Klientom, Przyjaciołom i Gościom bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowy kontakt. Są wśród tych relacji takie, które zaowocowały przyjaźnią i dużym zaufaniem, za to szczególnie serdecznie dziękujemy. Jest to dla nas bardzo ważne i bardzo wspierające.

Szczęśliwie i w zdrowiu pragniemy doczekać następnej rocznicy działalności, a za kolejne pięć lat – cieszyć się
z dziesięciolecia Majru.

 

Ciepło Was wszystkich pozdrawiamy, 
Ewa i Janusz

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz