Przedstawiamy produkt KACPER SKIN & Majru stworzony z pasji, miłości i wiedzy o dobrych składnikach aktywnych 🙂
Peeling do skóry głowy z kwasem migdałowym, glukonolaktonem, kwasem mlekowym i kwasem salicylowym. Przygotowuje skórę głowy do lepszego przyswajania substancji aktywnych zawartych we wcierce do skóry głowy.
Peeling ma lekką, żelową konsystencję. Dodatek substancji myjących sprawia, że po użyciu, peeling się pieni i łatwo zmywa.
Ingredients (INCI): Aqua, Gluconolactone, Propanediol, Glycerin, Mandelic Acid, Sodium Lactate, Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Lactobacillus Ferment, Lactic Acid, Panthenol, Salicylic Acid, Allantoin, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid.
Produkt przebadany dermatologicznie.
Peeling do skóry głowy do 1 raz w tygodniu.
SPOSÓB UŻYCIA: Sposób użycia: Umyj jednokrotnie skórę głowy i osusz ręcznikiem. Nanieś niewielką ilość peelingu na wysuszoną skórę głowy, rozprowadź, pozostaw na 2-3 minuty. Dokładnie spłucz skórę wodą i umyj szamponem. Stosuj 1 raz w tygodniu.
Środki ostrożności: Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego u osób dorosłych. Nie stosować na podrażnioną, uszkodzoną lub zmienioną chorobowo skórę głowy. Nie stosować w przypadku uczulenia na salicylany lub którykolwiek ze składników produktu. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je dużą ilością letniej wody. Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie próby uczuleniowej na niewielkim fragmencie skóry.
Uwaga! Produkt zawiera kwasy AHA i BHA, które mogą zwiększać wrażliwość skóry na słońce. W trakcie stosowania produktu i tydzień po zakończeniu kuracji chroń skórę głowy przed słońcem.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.