Warsztaty w Hotelu Wierchomla SKI & SPA Resort 27 sierpnia 2017

Witajcie znów!

 

Łapiemy chwilę oddechu na zakręcie i krótko podsumowujemy warsztaty w Hotelu Wierchomla SKI & SPA Resort, które odbyły się w niedzielę 27 sierpnia br. podczas Joga Festiwalu – V Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli.

Było cudnie, duże zainteresowanie, 3 grupy, w sumie około 100 Uczestników tych zajęć. Podczas warsztatów w każdej grupie powstały po 3 produkty, w tym jeden z czynnym udziałem Osób biorących udział w zajęciach.

Gościnnie wystąpiła Helenka Chmielewska z prezentacją, jak zrobić w domu, bardzo prosto, własną pastę do zębów, bez fluoru, triclosanu i innych zabawnych dodatków /czytaj – zupełnie zbędnych, wręcz bardzo szkodliwych dla naszego organizmu/.

Przygotowujemy listę mailingową osób uczestniczących w warsztatach – niebawem pierwsza z serii korespondencji do Was. Prosimy Was o cierpliwość, ponieważ pędzimy, jak szaleni…

Było miło, sympatycznie i twórczo.

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Marketingu i Sprzedaży – Pani Justynie Gliwicz oraz Pani Magdalenie Mroczce za wszelkie rozmowy, ustalenia oraz pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Pięknie dziękujemy także za list referencyjny, który otrzymaliśmy! 🙂

Serdecznie dziękujemy Załodze Hotelu za gościnność i uprzejmość, wszystkim Osobom Decyzyjnym za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni, za “burzę mózgów” i wspólną wegańską kolację.

Było cudnie.
Będzie powtórka! 🙂

… Będzie cała seria powtórek!… 🙂

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz