Majru – warsztaty w Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort

Nasi Kochani!

W ciągu ubiegłych sześciu tygodni mieliśmy przyjemność prowadzić serię warsztatów kosmetycznych dla Gości Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort. Była to seria warsztatów rodzinnych towarzyszących tegorocznym feriom zimowym. Podczas zajęć Uczestnicy – Rodzice ze swoimi Pociechami – mieli okazję samodzielnie wykonywać mydełka naturalne oraz świeczki ozdobne – przedmioty, które dekorowane były naturalnymi dodatkami, takimi jak kwiaty lawendy, rumianku, płatki nagietka, czy zebranymi przez nas w okresie letnim i jesiennym bukowymi szyszkami etc. Dodatkowych właściwości zapachowych i zdrowotnych nadawały mydełkom i świeczkom zastosowane naturalne olejki eteryczne. Wszystkie dodatki, kolory i zapachy Uczestnicy dobierali samodzielnie, kierując się własną intuicją.

W warsztatach uczestniczyły grupy po około 20 osób w każdej. Podczas zajęć prezentowana była część teoretyczna zawierająca ważne informacje z zakresu korzyści, ale również zagrożeń wynikających ze stosowania produktów kosmetycznych. Duże znaczenie w naszej prezentacji miały aspekty prozdrowotne oraz pielęgnacyjne. Część teoretyczna zawierała również szersze omówienie znaczenia oraz konieczności stosowania aromaterapii z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych. W części praktycznej, pod okiem prowadzących, Uczestnicy samodzielnie wykonywali odpowiednie przedmioty, które potem zabierali ze sobą.

W Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort zostaliśmy przyjęci bardzo miło i serdecznie. Na wejściu witała nas przyjazna obsługa. Sam obiekt, gustowny, przestronny, pięknie urządzony i wyposażony, położony w przepięknym zakątku jednego z największych w Polsce tego typu parków – Popradzkiego Parku Krajobrazowego, robi niesamowite wrażenie, uroczo wpisując się w otaczający, leśny krajobraz. Bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na nas oferta gastronomiczna, szwedzki stół, doskonała kawa z ekspresu /daliśmy sobie upust tej przyjemności/ oraz świetna rozgrzewająca herbata z imbirem, pomarańczą, goździkami i miodem! Nie mieliśmy niestety czasu skorzystać z basenu oraz sauny, ale może następnym razem się uda 🙂 Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas atmosfera panująca wewnątrz hotelu – w szczególności zwróciliśmy uwagę na dzieci przebywające swobodnie na jego terenie, rozsiadające się na wygodnych fotelach i sofach w korytarzach. Tak po prostu ciepło, miło, przytulnie i bezpiecznie, a to przecież bardzo ważne.

Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort to miejsce, do którego zawsze chętnie wrócimy, czy to w celach zawodowych, czy prywatnych. Cieszy nas to, że takie miejsca są blisko nas. Miejsca, które pozwalają Gościom wypocząć, skorzystać z pobliskiego stoku narciarskiego, poznać polską perłę krajobrazu – Beskid Sądecki, otaczającą przyrodę i okolicę. Można tu skorzystać z dobrodziejstw, jakimi są źródła wód mineralnych, czy odwiedzić jedno z najbardziej urokliwych małych polskich miasteczek, jakim jest Stary Sącz – ze swoim wyjątkowo pięknym rynkiem. Warto również udać się na górską wycieczkę np. w Pasmo Jaworzyny, czy Pasmo Radziejowej.

Współpraca z Hotelem Wierchomla Ski & Spa Resort jest dla nas samą przyjemnością 🙂 Nieważne, że wracaliśmy do domku przed północą, a potem wcześnie rano trzeba było wstawać do pracy 🙂

Serdecznie polecamy to miejsce wszystkim, którzy cenią sobie ciszę, spokój, naturę i zdrowie 🙂
********************************************************************************************
Strona internetowa Hotelu: http://www.wierchomla.com.pl
Dwie Doliny fanpage: https://www.facebook.com/DwieDoliny/
********************************************************************************************

 

Tagi: , , , , , , , ,

Dodaj komentarz