Warsztaty kosmetyczne Majru w Hotelu Perła Południa

Witajcie znów!

Zanim jeszcze założyliśmy naszą kochaną Majrusię, wiedzieliśmy, że chcemy się dzielić zdobytą wiedzą i umiejętnościami z innymi ludźmi. Między innymi po to, aby np. mieli oni możliwość potem, we własnym domu, w swojej własnej kuchni zrobić coś pożytecznego dla siebie: proste produkty kosmetyczne z zastosowaniem składników, które możemy znaleźć we wspomnianej własnej kuchni.

Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy prowadzić warsztaty. Ewunia w roli głównej, choćby z racji tego, że ma większą praktykę, niż ja, jeśli chodzi o zajęcia z grupą /Ewunia ma przygotowanie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie pracy z grupą/. Natomiast mnie przypadać miała w udziale również bardzo ważna, wręcz niezbędna tutaj specjalizacja, jaką jest PPP, czyli w kilku słowach – przynieś, podaj, pozamiataj :)… a w wolnym czasie zrób kilka zdjęć :).

Z Hotelem Perła Południa w Rytrze uzgadnialiśmy szczegóły warsztatów sporo wcześniej, zanim one się odbyły. Przeprowadziliśmy w tym Hotelu na razie dwa warsztaty – dla grupy biznesowej oraz związane ze Świętami Wielkanocnymi dla rodziców z dzieciaczkami.

Hotel Perła Południa w Rytrze jest niewątpliwie jedną z atrakcji Sądecczyzny. Położony w przepięknym górskim terenie, blisko stoku narciarskiego i parku linowego, stanowi też świetne miejsce wypadowe dla tych, którzy mają ochotę na górskie wycieczki – stąd można udać się m.in. na wycieczkę w kierunku schroniska górskiego na Przehybie, po drodze zahaczyć o wieżę widokową na Radziejowej. Jeśli starczy sił, można pokusić się o zejście np. do Szczawnicy. Teren Hotelu jest ogrodzony, przy nim znajduje się duży, wygodny parking. Jeśli ktoś szuka kulinarnych wrażeń, można połechtać swoje podniebienie w znajdującej się np. na terenie kompleksu drewnianej Karczmie nad Potokiem. Sam Hotel jest ładnie, gustownie urządzony, choć z zewnątrz może uparcie przypominać o swojej, nazwijmy to, dojrzałości. W środku z kolei jest czysto, miło, starannie. Na terenie Hotelu znajduje się m.in. basen, siłownia, wydzielona sala zabaw dla dzieciaków oraz m.in. grota solna i korty tenisowe.

Z pewnością o tym miejscu można powiedzieć, że jest to taka perełka południa Polski. A dla nas to kolejny powód do radości, że mieszkamy blisko tak pięknych zakątków naszego kraju.

Mówcie co chcecie, ale w ogóle Beskidy są piękne! … zwłaszcza Beskid Sądecki!

**************************************************************************************************

Strona www Hotelu: http://www.perlapoludnia.pl
Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Perła-Południa-159713970719081/

**************************************************************************************************

P.S. Dziękujemy Paniom z Hotelu Perła Południa, które umożliwiły nam przeprowadzenie tych warsztatów. Panom barmanom za przygotowanie sali. Pani recepcjonistce za propozycję wzięcia udziału w losowaniu, dzięki któremu Ewunia wygrała koszulkę firmową 🙂

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz