Wystawiono nam ocenę za warsztaty :-)

Dzisiaj otrzymaliśmy nie lada niespodziankę.
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu wystawiło nam ocenę za serię warsztatów prowadzonych w ramach projektu BON KULTURY.

W ramach współpracy prowadziliśmy warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, podczas których poruszaliśmy tematy higieny osobistej. Dzieci miały okazję samodzielnie wykonywać produkty kosmetyczne z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych oraz dodatków roślinnych. Dla nas było to nie lada wyzwanie, ponieważ w warsztatach w sumie wzięło udział około 700 dzieci. Młodzi Uczestnicy warsztatów reagowali bardzo pozytywnie, zadziwiali nas swoją kreatywnością i pomysłami na wykonanie swojego produktu. Ich radość udzielała się nam i mieliśmy satysfakcję, mogąc młodego człowieka zainteresować czymś nowym.

My również chcemy podziękować Dyrekcji oraz Pracownikom Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu za te kilka miesięcy owocnej współpracy, za wszelką okazaną nam pomoc w realizacji projektu. Szczególne podziękowania składamy Pani Natalii Lisowskiej, która czuwała nad każdym etapem realizacji tego przedsięwzięcia!

Liczymy na dalszą współpracę!

Z poważaniem,
Ewa Sikorska-Trzcińska
i
Janusz Trzciński

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz