Dusza Artystki :-)

Kochani, jak wiecie – choć pewnie nie wszyscy – współpracujemy z Panią Artystką, która wykonuje dla nas własnoręcznie motywy graficzne, które następnie wykorzystujemy na naszych opakowaniach produktowych. Jest to nasza Perełka Artystyczna, której powierzyliśmy kompleksową opiekę artystyczną w Majru. Nazywa się Agata Kuś i jest niezwykle ciepłą, wrażliwą i utalentowaną osobą.

Długo szukaliśmy odpowiedniej osoby, z którą poczulibyśmy zrozumienie. Agatka pojawiła się na naszej drodze w dość ciekawych okolicznościach, można by rzec “przypadkowych”, ale my w przypadki nie wierzymy. Dowiedzieliśmy się wtedy, że maluje na jedwabiu i właśnie zdjęcia Jej jedwabnych chust spowodowały szybsze bicie naszych serc i przeświadczenie, że to jest TO! Marzyliśmy, aby prace na opakowania produktów Majru były kobiece, subtelne, malowane akwarelami. Agatka do dziś wspomina, że to “przez nas”, a właściwie “dzięki nam” podjęła się doskonalenia tej techniki artystycznej. Dziś jesteśmy przyjaciółmi i wiemy, że możemy na siebie liczyć, nie tylko zawodowo, ale również prywatnie.

Polecamy Wam zapoznanie się z twórczością Agaty Kuś, która jest Artystką wszechstronną 🙂 Możecie zgłaszać się do Niej z różnymi tematami, na pewno Wam pomoże i będziecie zadowoleni z rezultatów współpracy 🙂

Kontakt do Niej możecie znaleźć na Facebooku, pod adresem:
https://www.facebook.com/Agata-Kuś-gallery-346815295340310/

6 lipca 2019r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wernisażu prac Agatki, w Pijalni Artystycznej w Piwnicznej – Zdrój. Wernisażowi towarzyszył koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Kasi Chruściel i Rafała Gondka.

Agatko, życzymy wielu sukcesów!

 

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz